faqs

Przeczytaj najczęściej
zadawane pytania

Kiedy zostaje złożone zamówienie?

Nasze usługi cechuje doskonała jakość, a zespół ekspertów będzie podążał za Tobą nawet po zakupie, aby umożliwić Ci stały i wiarygodny rozwój.

Czy konta współdziałają z moim profilem?

Absolutnie tak! Nasze techniki udostępniania i komunikacji wykorzystują sieć rzeczywistych kont, które dobrowolnie i spontanicznie wchodzą w interakcję z wskazanymi przez Ciebie treściami.

Czy konta są prawdziwe czy fałszywe?

Absolutnie prawdziwe i aktywne. Wszystkie usługi, które Państwu oferujemy są wysokiej jakości i natychmiastowe.

Nie wykonujemy żadnych operacji, które mogłyby naruszyć Twoje konto, takich jak spamowanie lub używanie botów. Będziesz mieć tylko prawdziwe interakcje z prawdziwych profili na swoim koncie.

Czy istnieje ryzyko zbanowania mojego konta?

Nie grozi ci żadne niebezpieczeństwo. W Traffic-Up korzystamy z prawdziwych kont i interakcji, bez użycia jakichkolwiek środków, które mogłyby doprowadzić do zablokowania Twojego konta.

Czy będziesz potrzebować mojej nazwy użytkownika i hasła, aby wejść do mojego profilu?

Nie jest to konieczne, jedyne, czego będziemy potrzebować, to link do treści, z którą chcesz uzyskać więcej polubień, obserwujących itp. Nie potrzebujemy Twojego hasła ani nazwy użytkownika.

Czy mogę prosić o fakturę za Twoje usługi?

Oczywiście na życzenie wystawiamy zwykłą fakturę VAT.

Co się stanie, jeśli ktoś nie podąży za mną w odpowiedzi lub przestanie mnie śledzić?

Ponieważ są to prawdziwi obserwatorzy, czasami mogą wystąpić spadki, ale po prostu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta; operator będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów.

Czy będziesz publikować na moich profilach społecznościowych bez prośby?

Absolutnie nie. Nie potrzebujemy Twojej nazwy użytkownika i hasła, aby świadczyć Ci nasze usługi i nie będziemy publikować niczego na Twoich kanałach społecznościowych.

Otwórz bilet

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Proszę pytać!